Genialistide
Klubi

K
18 sept
16:00 - 18:00
Lauamänguõhtu “Eesti rahva sada valikut”

Kas on veel paremat viisi oma kursusekaaslastega sõbrunemiseks kui meeleolukas lauamänguõhtu? Tule veeda oma kolmapäevaõhtu meie uue põneva arutelumängu seltsis! 😍
⭐ ⭐ ⭐
Pärast kurja nõia hukku on piparkoogimaja, milletaolisi maailmas rohkem pole, seisnud aastaid hüljatuna. Naaberkülade lapsed on käinud aegajalt selle seinu näksimas ja nüüd on maja ohtlikuks muutunud – iga hetk võib juhtuda õnnetus ja kogu maja mõnele süütule lapsele kaela variseda. Maja pärijatel, Hansul ja Gretel, kel endil raha ei ole, tuleb otsustada, mida majaga edasi teha. Kuidas käituksid sina Hansu ja Grete asemel?

Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtusmetoodiline mäng „EESTI RAHVA SADA VALIKUT. Väärtuste mäng“ on väärt ajaviide, mis aitab tõsiseid ja vähemtõsiseid küsimusi pingevabalt ja lustakalt arutada. Mänguolukorrad on tavalised Eestis ette tulevad valikukohad perekonna, kogukonna, lastega seotud ja kodanikuks olemise teemadel. Igasse olukorda on peidetud väärtusdilemma ja lojaalsusvalik. Mängi ja vaata, kas leiad oma lauakaaslastega ühise keele ja avasta, mis laadi moraalset mõtlemist Sa oma otsustes eelistad!
⭐ ⭐ ⭐
Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Sügis 2019 kavasse. Vaata lähemalt www.studentdays.ee.