Genialistide
Klubi

R
17 mai
19:00
Loomekohting: Korraldajad
Loomekohtingud on hängimis- ja lobisemissari selleks, et erinevate loomealade entusiastid ja huvilised üksteist rohkem päriselus kohtaks. Käesolev sündmus on üritusekorraldajatele ja korraldamisega seotud inimestele – nii elukutselistele, neile kes korraldavad, sest muud ei jää üle, kui ka neile, kes pole unistamisest ja kaugest õrnast huvist veel kaugemale jõudnud.
Alustuseks on külas aprilli lõpus Kammivabriku alal toimunud elektroonilise muusika festivali KAUGE esindajad ReivKomi rühmitusest, kes jagavad värskeid muljeid ja vastavad teie põletavatele küsimustele!
Edasi vabas vormis loba ja teadaanded. Tutvume, räägime, mis kellelgi käsil või hingel, küsime ja anname nõu, lepime suuri tähtsaid koostööprojekte kokku ja nii edasi.
Nagu ikka, on esimesed kohtumised natuke katsetamised ja sellega seoses on igasugune tagasiside, kriitika, ideed, unistused ja muu sisend täiega oodatud! Kas sulle pakuks huvi mõne kindla esineja kuulamine? Kas sul on omal midagi huvitavat, mida näidata või millest rääkida? Kas sul on mõni mõte, mille teostamine tuleks koos kogukonnaga paremini välja? Anna aga märku!