Genialistide
Klubi

K
10 apr
19:00
Loomekohting: PRODU
Loomekohtingud on uus hängimis- ja lobisemissari selleks, et erinevate loomealade entusiastid ja huvilised üksteist rohkem päriselus kohtaks. Käesolev sündmus on produtsentidele, muusikutele, nende aladega külgnevatele ja produ-curious inimestele.

Õhtu esimeses otsas aitavad jutu käima saada mõned kohalikud kangelased, kes oma tegemisi tutvustavad, nimelt elava ja improvisatsioonilise elektroonika duo Varjur ning paljude erinevate mussiga seotud asjadega tegelev muusik DEW8.

Edasi vabas vormis loba ja teadaanded. Räägime, mis kellelgi käsil või hingel, küsime ja anname nõu, lepime suuri tähtsaid koostööprojekte kokku ja nii edasi. Kui tahad kambaga suurtest kõllidest mõnda oma poolikut või valmis träkki üle kuulata, siis võta see pulga peal kaasa!

Nagu ikka, on esimesed kohtumised natuke katsetamised ja sellega seoses on igasugune tagasiside, kriitika, ideed, unistused ja muu sisend täiega oodatud! Kas sulle pakuks huvi mõne kindla esineja kuulamine? Kas sul on omal midagi huvitavat, mida näidata või millest rääkida? Kas sul on mõni mõte, mille teostamine tuleks koos kogukonnaga paremini välja? Anna märku ja tõmbame skene käima!

Mainiks ära ka Abletoni, mis Tartus varem sarnaseid meetupe on korraldanud ning lubas meil lahkelt neid üritusi enda kanalites levitada! Aitäh!
Ja võta kindlasti oma saundinohikutest sõbrad ka kaasa 🙂