Genialistide
Klubi

R
15 märts
22:00
MATE:RIA MHKL & friends
Mate:ria olustik keskenduda sügavatele ja kandvatele rütmiloodiatele ei lase mööda karata asjaolust, et seto metsade vahelt luusis välja üks tohutult andekas, Saare mõjutustega melomaan. Tehnilisuse kuningas ja selektsiooni sangar – MHKL.🌲
Mihkel on Eesti elektronmuusika pioneer, kelle resümee on muljetavaldav. Ta on jaganud mänguplatsi tõeliste maailmalava artistidega ja on juhtinud R2 vahendusel armastatud raadiosaateid Grind ning Majamasin. Kuigi tema rekordset on suisa 18 tundi pikk, siis on ka lühemad neist täis punastavat energiat, emotsionaalseid sagedusi ja vabastavat tantsuiha.
Lisaks Sildurile aitavad tundeid võimendada üks saarevaht ning kohalikud maitsespetsid: JoJo, Kepler, Tiit Sei, Prof. Palm, Tiik & Rästas.🗿
🧿 Mate:ria on alus kõigele mida teame ja mis alles ootab avastamist. Valguskiir su näol, bassikumin rinnus ja öö mida oled oodanud, vaba kõigist kohustustest.
Music: Melodic, Groovy House/Techno
🎟️ Eelmüügipiletid saadaval Fientast: https://fienta.com/et/materia-mhkl
*** Fabrik community: 5€
*** Early bird: 7€
*** Tavapilet/uksel: 10€
*** Support: 15€
🇬🇧🇬🇧🇬🇧
Mate:ria is once again setting it’s focus on deep and sustaining soundwaves. This time we have invited an absolute pioneer of electronic music in Estonia – MHKL.
MHKL has shared the playground with countless internationally beloved artists and has played for over 18 hours straight. He is also responsible for hosting once highly popular radio shows Grind and Majamasin on Estonian national Raadio 2.
Expect red-hot energy, emotional frequencies and liberating desire to dance.
Support: JoJo, Kepler, Tiit Sei, Palm, Tiik, Rästas.
Mate:ria is the basis of everything we know and what is still waiting to be discovered. A ray of light on your face,the bass in your chest and the night you’ve been waiting for, free from all obligations.
Music: Melodic, Groovy House/Techno
*** Fabrik community: 5€
*** Early bird: 7€
*** Regular bird / door: 10€
*** Support: 15€