Genialistide
Klubi

N
02 mai
22:00
CLUB NIGHT „NEW BEATS FOR EUROPE“

Uudishimu ministeerium

„Euroopa“ on sõna, millel on erinevate inimeste jaoks erinev tähendus. Meie jaoks tähendab Euroopa ühist kultuurilist identiteeti, mis toob inimesed kokku ja paneb nad ühes rütmis tantsima. Selle ühtsuse tähistamiseks korraldab Goethe Instituut põnevat muusikat täis õhtu kolme andeka DJ-ga kolmest Euroopa riigist. Klubiüritus „New Beats for Europe“ toimub 2. mail Tartus Genialistide klubis. Ole valmis unikaalseteks biitideks ja tähista koos meiega Euroopa kultuuri mitmekesisust!

ELIZABETE BALČUS on läti muusik ja performance‘i-kunstnik, kes loob erinevaid stiile kõrvutades neo-psühhedeelset dream poppi, mis on samaaegselt meloodiline ja eksperimentaalne. Ta töötab tugeva visuaalse esteetikaga, mis tugineb modernsele sürrealismile, kaasaegsele moele ja geomeetrilistele kujunditele.

Kuulake siit: Soundcloud.com

EISI (Eisi Mäeots) on DJ Tallinnast. Ta on tuntud kohalike üritustesarjade nagu Tallinn Express ja MÜRK osalisena.

Tema DJ-setid on kütkestavad, teravad ja hästi ülesehitatud, ulatudes minimal house’ist kuni groovy acidic electro ja techno’ni, mis eeldab sügavat sidet valitud muusikaga ja võimaldab luua sujuva, hüpnotiseeriva teekonna tantsupõrandale. Teda onmärgatud enamikes Eesti klubides, aga ka Soomes, Lätis, Leedus ja isegi Saksamaal.

Kuulake siit: Soundcloud.com

MIIA MAGIA
Alustades puhtast armastusest muusika vastu, plaatide kogumisest ja klubides käimisest, sai Miia Magiast Soome klubielus nais-DJ-dele teerajaja. Tema muusikaline teekond viis teda läbi 1990ndate UK alternatiivse roki ja 2000ndate Nu Disco & House’i, jõudes lõpuks tänapäeva klassikalise Deep House’i ja teknoni.

DJ-dena tegutsemine üle kogu Soome, pidude korraldamine ja töötamine Helsingi legendaarsetes klubides nagu Semifnal, mbar ja DTM tegid temast ka olulise tegija LGBTQ+ skeenel. Miia Magia juhtis mitu aastat järjest Helsingi Pride paraadi.

Kuulake siit: Soundcloud.com

Üritus on osa Goethe Instituudi programmist „Uudishimu ministeerium”.