Genialistide
Klubi

R
31 jaan
21:00 - 03:00
Prophets 11

Prophets tuleb taas, et tuua Tartusse uue muusika prohvetid..

Kaiser (fin)
Kes mäletab selle aasta Skeneraatorilt Kaiserit, see teab mis neid ees ootab! Ohtralt fuzzi kasutav trio, kes suudab ka lumetormis manada kõrbekliimat. Alates 2013. aastast on nad mänginud aeglast ja psühhedeelset rasket stonerit, mis on arenenud tempokamaks ja meloodilisemaks kõrbesaundiks.
🔊 https://kaiserfuzz.bandcamp.com

Holy life (fin)
Tartus esmakordselt ülesastuva bändi Holy Life kodulinnaks on Lahti, nende muusika on lovecraftiliku biidiga stoner doom sludge rock.
🔊 https://holylife.bandcamp.com/

JUUR
JUUR on alternatiivse metali ja stoneri saundidega flirtiv kvintett Tallinnast. Nende kummitamajäävad lood viivad sind lõpututele eksirännakutele.. kui ühtäkki oled maa peal tagasi, nagu ei oleks midagi juhtunud. Kuniks ootame JUURe uut albumit, on igati mõistlik neid ka lava peal üle vaadata.
🔊 https://juur.bandcamp.com/

Crystal Cloisters
Varsti kümneaastaseks saav Tartu bänd on oma instrumentaalse muusikaga tuttav paljudele. Grupi käekirja on mõjutanud erinevad stiilid ja nii on välja kujunenud helipilt, kus sulavad kokku rock, metal, jazz ja noise. Crystal Cloisters liigub laial teljel, mille ühest otsast võib leida unistavat kergust ja teisest rasket monotoonsust.
🔊 https://crystalcloisters.bandcamp.com/

pilet 15€

Tulud lähevad Kroksiklubi parendustööde toetuseks